Pravidla BTLM pro ročník 2021:


 1. Termíny BTLM 2021:
  1. LEDEN - 30. LISTOPAD 2021 > jednokolově každý s každým
 2. Každý tým si bude termíny a zápasy domlouvat a řídit individuálně s povinností odehrát všechny utkání do stanového termínu 30. listopadu.
 3. Každý zápas se bude hrát na 2 vítězné sety a vše v souladu s platnými pravidly pro čtyřhru tenisu.
 4. Vítezství bude ohodnoceno do tabulky 2 body. Týmu, který díky kontumaci svého soupeře "vyhraje" bez zápasu pak bude přidělen jen bod 1. Při případné oprávněné skreči soupeře v rozehraném zápase bude brán výsledek stejně jako v pravidlech tenisu, tedy 2 body pro vítěze, pokud se ale týmy domluví oboustranně na dohrání rozehraného zápasu v náhradním termínu, je to dovoleno. Případně pokud bude přítomen náhradník, může být za souhlasu soupeře zápas dohraný s náhradníkem. 
 5. Dvojice může mít 1 náhradníka. Náhradník přitom nesmí zasáhnout do již rozehraného zápasu. Pouze v případě skreči a přítomnosti náhradníka, může být za souhlasu soupeře zápas dohraný s náhradníkem. Hráči ani náhradník daného týmu nesmí po celou dobu soutěže hostovat v jiném týmu. Tým není limitován věkem. Hráč nesmí hrát aktivně tenis na profesionální úrovni. Tým může být složen z žena/muž.
 6. Pokud dvojice nestihne odehrát všechny zápasy do stanoveného konce jarní a podzimní části, budou jejich zápasy kontumovány ve prospěch soupeře.
 7. Tenisový kurt není povinný, ale předpokládá se nejvíce utkání v domácím areálu TJ Sokol Brankovice a dále v okolí dle vaší individuální dohody.
 8. Podmínkou účasti je administrativní poplatek 400kč tým/rok.
 9. Výsledek musíte nahlásit přes webový formulář www.btlm.cz/hlaseni.
  Výsledky budou zaznamenávány na webu www.btlm.cz/vysledky.
 10. Při finálním hodnocení celé sezony bude rozhodující: 
  a) Počet bodů
  b) Vzájemné zápasy
  c) Počet vyhraných/prohraných gamů